Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 8 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 9 Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Warning: include(http://www.vranovskyzleb.cz/include/head.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Warning: include(): Failed opening 'http://www.vranovskyzleb.cz/include/head.html' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Vranovský žleb
přihlásit! | registrovat!


[CNW:Counter]

AKTUALITY

425
Vloženo 2011-12-13 21:10:55 uživatelem paveljp
Tuto sobotu 17.12.2011 se opět bude konat SMS Jižní Moravy s Kučem. Bude to hodně podobné jak před 14dny. S sebou prosím oblečení včetně čepice,rukavic a vhodné obuvi na běh lesem, potom kraťase a náhradní tričko do tělocvičny a hygienické potřeby na osprchování. Program bude také stejný :
8.30hod - sraz
9.00hod - 12.00hod Běh lesem a 1.fáze cvičení
12.00hod - 13hod oběd
13.00hod - 16.00hod 2.fáze cvičení
Cena je stále 220Kč. Pití pro každého účastníka je zajištěno. Těšíme se na všechny motokrosový mladíky. Za realizační tým Pavel Jahoda a Mirek Kučírek.
news picture