Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 8 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/php/init.php on line 9 Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Warning: include(http://www.vranovskyzleb.cz/include/head.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Warning: include(): Failed opening 'http://www.vranovskyzleb.cz/include/head.html' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /mnt/data/web/vranovskyzleb/vranovskyzleb.cz/news.php on line 16 Vranovský žleb
přihlásit! | registrovat!


[CNW:Counter]

AKTUALITY

845
Vloženo 2019-07-10 09:56:38 uživatelem jana.klinerova
Vážené jezdkyně a jezdci a příznivci motokrosu,

zveme vás na další ročník MEMORIÁLU TŘÍ ŠTAUDŮ a to dne 20. července 2019.

Administrativní přejímka bude v sobotu (20.7.2019) od 6.30 - 8.00 hod.

Účast na podniku Memoriál tří Štaudů je umožněna držitelům licencí pro motokros a enduro. U náborových kategorií lze startovat bez licencí.

Startovné je 700,- Kč a platí se až přímo na místě při přejímce.

Trénink začíná v 8h. Kategorie mohou být sloučené (podle počtu přihlášených jezdců) a pořadí kategorií bude vyvěšeno ráno na tabuli u hlavní budovy.

Bude se opět bojovat ve třídě veterán o putovní pohár.

Ve 12.30 hod bude slavnostní zahájení.

Občerstvení bude zajištěno. a to nejen při závodě, ale i po něm.
Důležité totiž je to, že dojetím poslední rozjížďky a vyhlášením výsledků akce ve Vranovském žlebu nekončí a pokračujeme za tónů příjemné muziky a vychlazeného piva, lima a něco dobrého k jídlu.

Akce je úplně pro všechny a když pro všechny tak pro všechny – jezdkyně, jezdce, doprovody, činovníky a všechny přátelé motokrosu. Akce je v plánu do ranních hodin, nebo do doby co každý jedinec vydrží.
Za sportovní areál AMK Zbrojovka Brno – Jana Klinerová.
news picture